Regionalno prvenstvo  Hrvatske

Plivački klub Cerine ove je subote nastupio na Regionalnom prvenstvu Hrvatske

about

Plivački klub Cerine ove je subote nastupio na Regionalnom prvenstvu  Hrvatske, regija 4 u Sisku za početnike. U sklopu Regionalnog prvenstva Hrvatske održalo se 5. i 6. klo Lige Regije 4 za starije plivače.

Od početnika Vilim Štubelj osvojio je srebrnu medalju u disciplini 100 m leđno i 1 mjesto u disciplini 200m kraul.

U kategoriji mlađih kadetkinja Dora Ferčec osvojila je 1 mjesto i disciplinama 50 prsno, 100 leđno, 50 leđno i 100 prsno, 2 mjesto na 50 kraul i 3 mjesto na 100 kraul.

U kategoriji mlađih kadeta Pavel Pahek Remenar osvojio je 3 mjesto u disciplini 50 kraul i 100 kraul i 1 mjesto u disciplini 100 leđno.

U kategoriji kadeta Sinjeri Ivan osvoji je 3 mjestu u disciplini 100 leđno, Patrik Dolenčić 3 mjesto u disciplini 200 mješovito, Edi Čižmak 2 mjesto u disciplini 100 prsno.

Za plivački klub Cerine nastupilo je ukupno 27 plivača , u pratnji trenera , Lane Kovač, Martine Gregurek i Predraga Žagar.