Raspored grupa i termina za nove članove

Raspored grupa i termina za nove članove, početak treninga 1.10.2018.

about

PK Cerine, novi članovi 2018.

 

PREZIME

IME

god.

grupa

         

1

BEBEK

Leo

2011

RIBICE

2

BEBEK

Ivano

2013

RIBICE

3

ČIČAK

Lovro

2011

PATKICE

4

DOMBAJ

Mark

2014

PATKICE

5

FERČEC

Marko

2012

1B

6

GROŠEK

Lara

2007

R

7

HORVAT

Sara

2011

PATKICE

8

INDIR

Neva

2011

1B

9

IVANKOVIĆ

Grgur

2011

PATKICE

10

IVANKOVIĆ

Martin

2012

1B

11

JAMBREK

Cecilija

2011

1B

12

JANDRAŠIĆ

Ena

2013

PATKICE

13

JUG

Petar

2007

3A

14

KNEŽEVIĆ

Damira

2010

1B

15

KOVAČIĆ

Ivan

2006

R

16

KOVAČIĆ

Priscila

2013

PATKICE

17

KRALJIĆ

Ivano

2010

RIBICE

18

LEBAN

Kira

2013

PATKICE

19

LESJAK

Vanesa

2011

PATKICE

20

LONČAR

Danijela

2009

2B

21

LONČAR

Magdalena

2008

2B

22

MARKUŠIĆ

Dora

2009

R

23

MATIJEVIĆ

Gabrijel

2011

1B

24

MIKULIĆ

Dino

2008

1B

25

PETROVIĆ

Neo

2014

1B

26

PINTAR

Patrik

2008

1B

27

RAJAN

Oliver

2013

PATKICE

28

RAJN

Karlo

2008

2B

29

RAŠAN

Vedran

2010

1B

30

RITOŠA

Tara

2007

1B

31

RITOŠA

Tino

2010

RIBICE

32

ŠIROKI

Damjan

2006

R

33

VINKOVIĆ

Paola

2009

R

34

VIZJAK

Mislav

2010

RIBICE

35

VULIĆ

Lana

2006

R

36

ŽUFIKA MARĐETKO

Gašpar

2011

1B

Poštovani roditelji, u nastavku slijedi popis termina za svaku grupu pa vas molimo da pronađete u kojoj grupi i kod kojeg trenera se dijete nalazi. Također vas molimo da budete kod recepcije bazena 10 minuta prije početka treninga. Obavezno je uzeti kupaći kostim/gaće, plivačke naočale i kapicu (djeca koja imaju dugu kosu).

1.A

Lana Kovač

 

 

Pon i Ut

17.00-18.00

 

 

Čet

18.00-19.00

 

 
   

 

 

1

BENIĆ

VID

2012

2

GRGIĆ

IVANO

2011

3

HEĆIMOVIĆ-HORVAT

VITO

2012

4

HEGEDUŠIĆ

MATIJA

2012

5

JUNUŠIĆ

PETAR

2011

6

SKVAŽA

MISLAV

2010

7

PAVLOVIĆ

PETAR

 

8

JANTOLEK

TINA

 

           

 

1.B

Lana Kovač

   

Sr-Čet-Pet

17.00-18.00

   
       

1

FERČEC

MARKO

2012

2

INDIR

NEVA

2011

3

IVANKOVIĆ

MARTIN

2012

4

JAMBREK

CECILIJA

2011

5

KNEŽEVIĆ

DAMIRA

2010

6

MATIJEVIĆ

GABRIJEL

2011

7

MIKULIĆ

DINO

2008

8

PETROVIĆ

NEO

2014

9

PINTAR

PATRIK

2008

10

RAŠAN

VEDRAN

2010

11

RITOŠA

TARA

2007

12

ŽUFIKA MARĐETKO

GAŠPAR

2011

 

2.A

Lana Kovač

 

 

Ut-Sr-Pet

18.00-19.00

 

 
   

 

 

1

BELČIĆ

MARIJA

2011

2

DOMANOVAC

MARTIN

2011

3

DOMANOVAC

PETAR

2011

4

FERČEC

PETAR

2009

5

KRAPINEC PINTAR

GABRIJEL

2010

6

KUKEC

MATKO

2010

7

LIPUŠ

VILI

2010

8

MUSTAČ

DAVID

2008

9

TOT

BENJAMIN

2011

10

VIDAKOVIĆ

ŠIMUN

2011

 

2.B

Martina Gregurek

 

Ut-Sr-Pet

18.00-19.00

 

 

   

 

 

1

PATRČEVIĆ

LJUPKA

2011

2

EĆIMOVIĆ

FILIP

2011

3

GALINEC

REA

2010

4

LONČAR

DANIJELA

2009

5

LONČAR

MAGDALENA

  2008

6

PEROVIĆ

MATIJA

2009

7

PETRIĆ

ERIK

2011

8

POBI

TOMISLAV

2009

9

RAJIĆ

JAKOV

2010

10

RAJN

KARLO

2008

11

STANKOVIĆ

ŠIME

2011

12

ŽUPANIČ

NIKO

2009

 

3.A

Lana Kovač

 

Pon

18.00-19.00

 

U-S-Č-P

19.00-20.00

 
     

1

CAHUNEK

ANTONIO

2008

2

FRIŠČIĆ

MIKA

2008

3

JUG

PETAR

2007

4

KOLONIĆ

ŠIMUN

2008

5

KOŠČAK

KATJA

2008

6

KOVAČIĆ

LOVRO

2008

7

MARKOVIĆ

FILIP

2007

8

MARKOVIĆ

MATKO

2009

9

MATIJAŠKO

ROKO

2008

10

PERADIN

TESA

2009

11

SKELIN

DORIJAN

2008

12

ŠIROKI

PAULA

2009

13

ŠTUBELJ

VILIM

2010

14

TORMA

TEO

2010

15

ZAGORŠČAK

DINO

2008

 

R  

Martina Gregurek

 

pon

17.00-18.00

 

čet

16.00-17.00

 

ut i čet

9.00-10.00

 
     

1

KUKEC

EMI

2004

2

FRANJO

BORNA

2000

3

GEBERALIĆ

DAN

2007

4

GOLUBIĆ

PATRIK JOSIP

2008

5

GROŠEK

LARA

2007

6

JAKUPIĆ

JAN

2007

7

JUG

SARA

2006

8

KONJAREK

LAURA

2009

9

KONJAREK

LUKA

2005

10

KOVAČIĆ

IVAN

2006

11

MARKUŠIĆ

DORA

2009

12

PINTARIĆ

EMA

2004

13

ŠESTAK RAFAEL

RAFAEL

2009

14

ŠIROKI

DAMJAN

2006

15

ŠKORIJANEC

DOMINIK

 

16

TIŠLJARIĆ

DAVID

2006

17

VINKOVIĆ

PAOLA

2009

18

VULIĆ

LANA

2006

 

Ribice

Goran Stoiljković

 

pon

18.00-18.45

 

čet

18.00-18.45

 
     

1

MIHOTEK

LEO

2010

2

POLJAK

PETAR

2010

3

BILIĆ

ANA

2012

4

BEBEK

LEO

2011

5

BEBEK

IVANO

2013

6

KRALJIĆ

IVANO

2010

7

RITOŠA

TINO

2010

8

VIZJAK

MISLAV

2010

 

Patkice

Goran Stoiljković

 

ut

17.00-17:45

 

čet

17.00-17:45

 
       

1

ČIČAK

LOVRO

2011

2

DOMBAJ

MARK

2014

3

HORVAT

SARA

2011

4

IVANKOVIĆ

GRGUR

2011

5

JANDRAŠIĆ

ENA

2013

6

KOVAČIĆ

PRISCILA

2013

7

LEBAN

KIRA

2013

8

LESJAK

VANESA

2011

9

RAJAN

OLIVER

2013

Adresa

Miroslava Krleže 81
48000 Koprivnica

telefon

+385 (0)98 184 5768
+385 (0)91 284 8778

email

plivackiklubcerine@gmail.com
info@pk-cerine.hr