Plivački klub Cerine odličan na Regionalnom prvenstvu Hrvatske

Regionalno prvenstvo u Sisku

about

Na najvažnijem natjecanju zimskog djela sezone, Regionalnom prvenstvu regije 4 za početnike, mlađe kadete i kadete u  Sisku, plivačice i plivači Plivačkog kluba Cerine su ostvarili odlične rezultate.

Medalje su osvojili Marija Belčic, 3. mjesto na 50 prsno, Petar Domanovac,  2. mjesto na 50 i 100 prsno i Damjan Domanovac, 1. mjesto na 100 i 200 prsno te 2. mjesto na 400 mješovito. Među prvih 5 bio je Luka Brunec na 50 slobodno, 200 mješovito i 50 leđno. Belčić je također bila među prvih 5 na 50 slobodno, 50 leptir i 100 slobodno, i Damjan na 100 slobodno.

Od početnika su se u svojoj kategoriji istaknuli Erik Petrić i Šime Stanković, u kadetima odlični su bili Tara Oroz i Marko Franjo na 400 slobodno, Jan Hojsak na 100 leđno, a Katja Koščak na 100 leđno i 100 leptir.

Od mlađih kadeta sudjelovali su još Fran Katar, Karlo Rajn i Petar Ferčec.

Ovim natjecanjem i odličnim reultatima završili smo dio sezone u 25-metarskom bazenu.