PLIVAČI PK CERINA NA JAKOM MITINGU U ZAGREBU

Plivački miting Vidra

about

Plivači Plivačkog kluba Cerina ove su subote sudjelovali na Plivačkom mitingu Vidra, koji organizira Zagrebački plivački klub. U vrlo jakoj konkurenciji od 15 klubova i 388 plivača Pk Cerine predstavljali su Patrik Dolenčić, Ivan Sinjeri, Damjan Domanovac, Marko Franjo, Leonarda Mihoci, Rea Šijak, Pavel Pahek Remenar, Katja Koščak i Patrik Jagustin.

Damjan Domanovac zauzeo je 4. mjesto u disciplini 100m prsno u kojoj je otplivao  A limit te se tako plasirao na Državno prvenstvo za kadete. Svoj rezultat poboljšao je za više od 2 sekunde (1:14.43). Od ostalih, svojim osobnim rekordima, istaknuli su se Ivan Sinjeri koji je osvojio 11. mjesto u 100m leptir i Pavela Paheka Remenara koji je osvojio 13. mjesto u 100m leđno i 100m prsno.

S obzirom kako se plivači još uvijek nalaze u pripremnom periodu treninga, postigli su veoma dobre rezultate, a večina je poboljšala svoje osobne rekorde  u svim disciplinama i tako podigla ljestvicu za svoj osobni nepredak u ovoj sezoni.

Sljedeće natjecanje na kojem naši plivači sudjeluju je Kup grada Koprivnice te ovom prilikom pozivamo sve ljubitelje plivanja da podrže natjecatelje 9.11.2019. na Bazenima Cerine.